baby, it's cold outside vol.2

Hej! Dziś znów będzie o zimnie - ale tym razem na wesoło i kolorowo :) W sumie to nie miałam w planach tego posta i nie miałam w planach tego scrapa. Ale nie mogłam się powstrzymać po powrocie z poczty z paczką papierów Color Conspiracy :D jeden wieeeelki uwielb! Szkoda, że nie są dostępne w Polsce. Jak u was wygląda zimna zima, która się zbliża wielkimi krokami? U mnie tak:

Hello! How colorful is your winter time? Mine is full of colours, I'll show you :) I didn't plan this post or even the layout. But when I got back from the post office, last evening, with a package from Color Conspiracy - I couldn't keep myself from the papers :) I just love it all! So, what is the look of your cold days, coming so soon? Mine looks like this:


Wygląda na to, że jutro temat miesiąca na blog ILS :D wpadnijcie też do mnie, mam coś większego do pokazania (i obiecuję, że też będzie pozytywnie). Buziak!

It seems that tomorrow's post on ILS blog is about the theme of the month :D take a look on my blog too, I have some bigger project to show you (and it's gonna be cheerfull, too). XOX

14 comments:

 1. u Ciebie przeciez zawsze jest pozytywnie :):) a scrap boski. Kolory boskie :) Usmiecha sie sama buzia do neigo na fejsie jak zobaczylam :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. nie mogę ostatnio inaczej :) dzięki Kasiek, u Ciebie też zawsze pozytywnie!
   :)

   Delete
 2. Rozweselasz tyki kolorkami, mimo, że mówisz o zimnie :) Ja marznę sobie potrochu i marzę o chociaż trochę słonecznych dniach :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. staram się, bo inaczej tez bym zamarzła! :) Anti :*

   Delete
 3. A to prawda i do tego szaro! A u CIe tak kolorowo, że aż miło i nie tak znowu zimno już :P Cudowny!

  ReplyDelete
 4. It may be ciold but your page is full of colour and warmth! Lovely ...

  ReplyDelete