ABOUT MAGDA


Hi all!
♡ I'm Magda. I live in a beautiful, artsy city in Poland - Cracow. 

♡ I run my own business - photography firm. I love seeing world through my camera lenses and showing my point of view to others. This is the best thing ever happened to me and I'm happy to see my dreams come true! On this blog you will see my weekly photography resumes, some food photography and some simple shoots I snap everyday. If you want to follow my photography firm adventure, please check my website ;)

♡ Scrapbooking is a great, great thing for me too. I love making pretty things :) I love touching, discovering and collecting new things :) I'm just a girl, I like pretty stuff! I'm happy that many of my favourite companies has chosen me to be in their 'Creative Teams' - this is so awesome to be able to inspire others!

♡ Lately I had a pleasure to design some bagde buttons for Scrapbook And More, you can see and buy my work here!

♡ I love reading books. When I get a good one I can read it in one day - I'm a fast reader ;) I like crime stories and Jane Austin novels. When I was younger I dreamed of being Ann of Green Gables. And through all these years it's still my beloved story. When I scrapbook I like watching some series on my computer. My last 'omg, this is awesome!' is Suits :) But I have two series that I saw hundreds of times - Desperate Houswives and Ally McBeal. I feel like they become my 'friends' ;)

♡ I'm a great football fan (please, don't call it soccer!). I cheer Manchester United on since I was 10!  I have a fun collection of Red Devils t-shirts and I wear them every time we are go out for a match ;)

♡ I collected my favourite projects from 2013 in one post - you may want to read this!

♡ Jestem Magda. Mieszkam w pięknym polskim mieście - w Krakowie. 

♡ Prowadzę własną firmę fotograficzną. Kocham fotografować, uwielbiam patrzeć na świat przez szkła moich obiektywów i pokazywać to, co widzę innym ludziom. To jest najlepsza rzecz jaka przytrafiła mi się w życiu i ogromnie się cieszę widząc, jak moje marzenia stają się rzeczywistością. Na tym blogu będziecie mogli zobaczyć moje cotygodniowe podsumowania fotograficzne, trochę dobrej fotografii kulinarnej i zdjęcia jakie udaje mi się zrobić w czasie zwykłej codzienności. Jeśli chcecie śledzić moją przygodę z fotografią 'zawodową' (lub szukacie fotografa, który zrobi Wam zdjęcia) zapraszam do zajrzenia na moją stronę ;) 

♡ Scrapbooking jest również cudowną przygodą! Uwielbiam tworzyć piękne rzeczy ;) Kocham dotykać, odkrywać i zbierać śliczne drobiazgi. Jestem szczęśliwa, że mogę inspirować Was będąc w różnych, świetnych Creative Teams z całego świata!

♡ Niedawno miałam wielką przyjemność zaprojektować kilka badzików dla Scrapbook And More. Możecie je zobaczyć i kupić tutaj

♡ Uwielbiam czytać książki. Kiedy dostanę w łapki jakąś naprawdę dobrą - potrafię przeczytać ją w jeden dzień. Jestem naprawdę szybkim czytelnikiem ;) Lubię kryminały, ale też i powieści Jane Austen. Kiedy byłam młodsza marzyłam by choć na jeden dzień przenieść się w świat Ani z Zielonego Wzgórza. I przez te wszystkie lata to właśnie ta historia jest moją ukochaną. Kiedy scrapuję lub pracuję lubię oglądać przeróżne seriale w tle. Moim ostatnim odkryciem jest serial 'Suits' :) Ale mam dwa takie, które potrafie oglądać tysiąc razy i nigdy mi się nie nudzą - 'Desperate Houswives' i 'Ally McBeal'! Po prostu czuję jakbyśmy wszystkie były bliskimi 'przyjaciółkami' ;)

♡ Jestem wielką fanką piłki nożnej! Kibicuję Manchesterowi United od kiedy skończyłam 10 lat. Posiadam fajną kolekcję koszulek Red Devils i staram się ubierać je kiedy wychodzimy gdzieś na mecz ;)

♡ Zebrałam moje ulubione projekty/posty z 2013 - myślę, że spodoba Wam się ten post!