PROJECT LIFE WEEKS 4&5

Hi all! I'm sharing my 4&5 weeks with you today. Last days of January were filled with real winter aura, we had so much snow last weekend and the weather was just perfect with sun and frost and blue sky. I also travelled a lot but that's one of the coolest things about my job so I don't complain ;) I also found some time for crafting and books (Millenium by S. Larsson for the second time!).


Cześć! Mam dla was 4&5 tydzień z albumu Project Life. Ostatnie dwa tygodnie stycznia były dość zimowe - w Krakowie co prawda nie było aż tak dużo śniegu ale kiedy wybrałam się na weekend w góry poczułam się jak w bajce - błękitne niebo, słońce i mrów. I tony śniegu :) trochę czasu spędziłam też na podróżach tam i z powrotem - taka fajna część mojej pracy, więc nie narzekam! Ale znalazłam też czas na scrapowanie i książki (Millenium s. Larssona po raz drugi - polecam!).8 comments:

 1. Piękne, przepraszam za taki krótki komentarz, ale nic więcej nie trzeba pisać :)

  ReplyDelete
 2. Love, love, LOVE your spread!!! Especially the jumping picture with all the inspirational texts!:)

  ReplyDelete
 3. Naprawde swietne :)

  zapraszam kolorowechwile-scrap.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Naprawde swietne :)

  zapraszam kolorowechwile-scrap.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Jejku! Przejrzałam połowę Twojego bloga! Jestem zachwycona :) Masz talent do albumów Project Life. Ja dopiero zaczynam ze scrapbookingiem, ale w tradycyjnych albumach/kronikach, może kiedyś w połowie będą tak ładne jak Twoje;)

  Pozdrawiam ciepło!

  ReplyDelete