OH, HELLO SPRING

Hey all! Spring is in the air, can you feel it? ;) I feel a bit burnt out today.. I can't work, I can't craft. I feel like lying down in bed with a good novel and a cup of hot chocolate. Who's with me? ;) Anyway I have a fresh, bright layout to share - just the way I love! Let's dive into this white..!

This layout is made for Glitz Design. You can also participate in our monthly challenges!


Hej!! Czujecie już w powietrzu wiosnę, czy nie bardzo jeszcze? Ja się ostatnio czuję trochę wypalona.. nie umiem pracować, ani tworzyć nic kreatywnego. W zasadzie to mogłabym przeleżeć całe dnie w łóżku z dobrą książką i gorącą czekoladą. Ktoś jeszcze tak ma? ;) Ale mimo to mam dzisiaj do pokazania moje ostatnie dziełko. Jest biaaaaało - czyli tak jak lubię najbardziej ;)

Zajrzyjcie na bloga Glitz Design, bo tam będzie trochę więcej fajnych prac ;) Poza tym, nie wiem czy wiecie, ale Glitz organizuje miesięczne wyzwania, o których możecie poczytać tutaj.3 comments:

 1. ja też tak mam choć niestety poleżeć nie mam szans...a biały LO super <3

  ReplyDelete
 2. śliczny! biel wbrew pozorom nie jest zimowa, u Ciebie jest jak najbardziej wiosenna :)

  ReplyDelete
 3. Biel mi się kojarzy świeżo i czysto - tak jak wiosna, tak jak Twój scrap - słodziaste te zielone kły i pięknie oprawione :)
  Właśnie pomalowałam belki na swoim poddaszu na biało - niezbyt to może kreatywne, ale przynajmniej daje konkretną satysfakcję ;-)

  ReplyDelete