PROJECT LIFE WEEK 33

Good morning! How are you on Friday, are you excited about weekend? I am! I'm turning 27 this Saturday and I'm excited to spend this day far far away from the city, in mountains, in forest, with no phones or computers around me. Wild nature, yeah! I'll leave you with my week #33 pages. It isn't a perfect spread, it's very simple and clean - but recently I am so tired of all embellishments and extras. I needed to add just few words, stickers and I was ok with all I had. What do you think, do you like it? Have a lovely weekend my friends and see you on Sunday!
Dzień dobry! Jak się macie w piątek, cieszycie się już weekendem? Ja tak! W tą sobotę przypadają moje 27 urodziny i mam zamiar świętować je w leśnej głuszy - bez żadnych telefonów, komputerów. Tylko ja, góry i las. Zostawiam was ze stronami z tygodnia #33. Może i nie jest to idealny wpis - jest bardzo prosty i bardzo ubogi w dodatki. Ale to jest to, czego obecnie bardzo potrzebuję - prostoty w każdym calu. Co o tym myślicie, podoba wam się? Życzę wam cudnego weekendu i do zobaczenia w niedzielę!
5 comments:

 1. Czasem trzeba odpocząć od dodatków i odświeżyć głowę od standardów. A za moment pojawią się nowe pomysły, świeże spojrzenie :)

  ReplyDelete
 2. Hi! i like clean and simple :) i think it looks great!
  p.s. Have an amazing birthday!

  ReplyDelete
 3. no jak zwykle gordżys! Już nudno z tego gordżysa. Weź coś zrób brzydkiego! PYSY Przyjedź do nas na swoje urodziny :)

  ReplyDelete
 4. Of course we love your spreads! Beautiful as always. ;)

  ReplyDelete
 5. Just fabulous.. the clean simple look , look amazing ♥

  ReplyDelete