what a sketch!

Szukałam wczoraj wieczorem czegoś, co będzie prawdziwym wyzwaniem - z czym będę się mogła zmierzyć i po skończeniu powiedzieć - no, dałam radę :D Długo szukałam fajnej mapki, interesującego wyzwania i w końcu trafiłam na mapkę Creative Scrappers. Powiem wam szczerze, że te mapki z CS mnie przerażają czasami - wydają się po prostu nie do zrobienia. Miałam tak wielką jednak ochotę, że uległam i przy 2 sezonie 'desperate housewives' pojechałam :) Oczywiście mapka i tak po mojemu zminimalizowana do minimum konieczności, ale wiecie co? Dałam jej radę :)

What a sketch! What a challange! I still don't believe but I actually did it :) I'm always afraid of Creative Scrappers sketches, because they are soooo hard to interpret. But I really needed some great challange, so I sat on the table yesterday and I made this layout. What do you think, did I make a good job? :) 

 ILS:: marine, sodalicious - stars, Prima - alpha, some washi tapes from Dekoracyjna TaśmaNo to miłego wieczoru, kochane, ja zasiadam do albumu ze zdjęciami z ostatniej sesji w żółtej sukience :)

So, that's it for now, have a good the rest of the day - I'm going to make some mini album with those pictures - have a look!

8 comments: