100% of... me! :)

Witajcie w kolejny poniedziałek ;) Mamy dziś dla was mapkę na Art-Piaskownicy, zaproponowaną przez Ibi. Jak to Huma ostatnio na kawie stwierdziła - mapki Ibi są niemal tak trudne jak z Creative Scrappers :D Biedziłam się nad nią dobrych kilkadziesiąt minut zanim w ogóle zaczęłam - zdążyłam obejrzeć 2 odcinki Desperate Houswives, kiedy mnie chwyciło. I tak pod wpływem Gabi Solis (koooocham) powstał ten stu procentowy dziewczęcy scrap :) Miałam zdjęcie z zeszłotygodniowej sesji z Julitą, które pasowało idealnie. Co o nim myślicie?

Hello Monday ;) a new Ibi's sketch challenge is waiting for you on Art-Piaskownica. As my friend Huma said lately - Ibi's sketches are almost as difficult as Creative Scrappers's :D It wasn't easy to start - actually, during thinking of this sketch I watched 2 episodes of Desperate Houswives, whet it hits me. So, under the influence of Gabi Solis (looooove her!) the 100% of girl layout came into begin. The picture from our last photo session with Julita was a perfect match. What do you think?
Otworzyłam ostatnio sklepik na Pakamerze. Cieszę się bardzo, że ScrapCorner będzie miał w końcu swoje miejsce w sieci pośród innych pięknych rzeczy wystawionych do kupienia :) Cieszę się, że ludziom podoba się to, co robię i chcą to mieć dla siebie! Dlatego na inaugurację powstała moja pierwsza kolekcja kartek - na różne okazje i bez okazji :) To 5 fajnych zwierzaków, przy których sama uśmiałam się do łez podczas ich robienia i wymyślania kolejnych. Są dwa ptaszydła, jedna mycha (tak to mysz, choć Michał uważa, że wygląda jak pancernik), kot i rybka.

Recently, I opened my online store at Pakamera. I'm glad that my ScrapCorner finally has a place online where people from whole Poland can buy my stuff :) I love that they like it! So, for the good start I prepared a new line of cards, called Cute Cards. There are 5 funny animals: 2 birds, a mouse, a cat and a fish. 


Miłego początku tygodnia!
Have a good start of the week!

9 comments:

 1. Scrap jest boooski, a zwierzakowe kartki bardzo sympatyczne :)

  ReplyDelete
 2. fantastycznie rozgryzłaś tę mapkę. ale z tym zdjęciem nie może wyjść praca, która nie jest fantastyczna.
  mnie też chyba jakiś film towarzyszył przy tworzeniu :)

  zwierzęce kartki są na mega wypasie. obstawiam, że zaraz znikną ze sklepu. i podziwiam każdego, kto zarabia na swojej pasji :) trzymam kciuki za spływające na Twe konto miliony :)

  ReplyDelete
 3. świetny scrap!!! zdjęcie boskie, wianek to istne mistrzostwo świata :) zwierzaczkowe karteczki - cudne :) no i oczywiście witaj wśród pakamerowiczów :) pozdrawiam serdecznie :)

  ReplyDelete
 4. kartki mnie zmiażdżyły!! takie słoodkie! mniam :D

  ReplyDelete
 5. Scrap jest idealny - no i Ty, taka śliczna na tym zdjęciu. :D

  ReplyDelete
 6. Cudne, urocze, słodkie po prostu boskie te kartki! :) i świetna kolorystyka! mistrzostwo :) pozdrawiam

  ReplyDelete
 7. W tym scrapie opisałaś całą bajeczność zdjęcia i piękno kobiecości!

  ReplyDelete