some news and some photos :)

Hej, hej! Mamy wrzesień.. nie wiem, jak wam ale mi zaczął się wzruszająco.. Zakończyłam moją karierę jako niania - piątek był ostatnim dniem, jaki spędziłam z Zosią. Po dwóch latach spędzania ze sobą dzień po dniu, trudno mi sobie wyobrazić poniedziałek bez niej.. Już za nią tęsknię. Siedzę teraz sama, zwinięta w kłębek popijając herbatę z miodem. Za oknem szaro i siąpi deszcz, ale w nos mnie łaskoczą piękne kwiaty od Zosi :)
Więc, żeby nie było tak przygnębiająco postanowiłam pokazać trochę tego, co ostatnio ściubiłam wieczorami :)
Na początek albumik ślubny z kartką w pudełku.

Hello! It's September - finally - I just love this monhto, almost as much as August :D Well, I'm a bit sad today, I just finished my work as a babysitter. I already miss my little girl, and I know I will be missing her a lot! 
But I decided to  show you all stuff I did this week (almost all!). Let's start with the wedding gift - an album with a card in a box.Zrobiłam też kartkę :)
I made another card too :)
Nie wspominałam też na blogu, że sesja o której kiedyś pisałam już jest 'do oglądania' :) Karolina i Kamil byli ze zdjęć bardzo zadowoleni więc nie boję się ich pokazywać ;) Więcej na moim fotograficznym blogu no i standardowo na moim portfolio

I'd love to share with you some of my latest photographs! Take a look at my photoblog and my webside and facebook! ;)


Chciałabym wam też pokazać ostatnie zdjęcia, które zrobiłam Zosi i Oli (jej siostrze). To było cudne, słoneczne, ciepłe sierpniowe popołudnie. Wyszłyśmy przed blok, ponieważ chciały pobawić się w 'dom' :) Uwierzycie, że były robione pośrodku blokowiska? :D Kocham te wczesno-jesienne popołudnia! Więcej na blogu, no i w portfolio też się znalazły:)
 


Na zakończenie mam wiadomość dla chętnych :) Z okazji moich urodzin (nie pytajcie których!) urządziłam mały konkurs - tutaj szczegóły, zapraszam :)


Miłego weekendu!

Have a lovely weekend!

6 comments:

 1. piękne sesje!
  w kartce z żółtym kwiatuchem się zakochałam, jest bardzo optymistyczna!
  w konkursie wzięłam udział, a co! do Krakowa bardzo chcę się wybrać a to byłaby świetna okazja ;)
  tylko jako niepełnoletnia nie mogę udostępniać publicznie, ale wszyscy moi znajomi info o konkursie zobaczą mam nadzieję, że może tak być :)

  ReplyDelete
 2. ta karteczka do mnie bardzo bardzo przemawia :))

  No i piękne zdjęcia. Jestem nimi zauroczona! Szkoda takich rozstań, ale jest potem co wspominać. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkacie :)

  ReplyDelete
 3. Dzieciaki są taaakie słodkie. :) Twoja podopieczna szczególnie.
  Sesje baaaaaardzo mi się podobają.

  ReplyDelete
 4. Ależ Ty jesteś utalentowana! Mało, że robisz piękne praco, to jeszcze cudnie fotografujesz!

  ReplyDelete
 5. zdjęcie tej starszej dziewczynki fantastiko!

  ReplyDelete