do it for kids!

Dziś dzień sierpniowej edycji 12/12 na Art-Piaskownicy. Mamy dla was nie lada wyzwanie! Huma zaproponowała nam niezwykłą, cudowną akcję: wyślij słonia dla dzieciaków! Jeśli chcecie zobaczyć o co chodzi, zajrzyjcie na Art-Piaskownicę, przeczytajcie a potem zobaczcie jakie słonie zrobiła nasza cudowna ekipa! Mojego wariata już kocham i będzie mi się ciężko z nim rozstać :D Uszyłam go ze starej letniej sukienki, motywowana przez dziewczyny (po moich jękach: ale ja nie umiem szyyyyć:D). Myślę, że potrafi rozweselić, czyż nie?

Today, on Art-Piaskownica, we have our monthly edition of 12/12 project and we have a great challenge! Huma asked us if we want to make an elephant for kids! For more info, please, go on our challenege blog - Art-Piaskownica, where you can read more about this lovely project.
Now, let me introduce you my 'baby' :D Im proud of him, because this is the first toy I sew by myself :)
Can he make you smile? :)A poza słoniem w weekend udało mi się też zrobić ramkę na zdjęcie w rozmiarze 20x20cm. Jest inspirowana cudnymi ramkami Enczy, choć do jej prac jeszcze mi daleko. Ale bardzo spodobała mi się ta forma, myślę, że nie jest to ostatnia praca tego formatu :)

I made something else this weekend:) Here is a photo frame, inspired by Encza. I really like this kind of photo frame, I think I'm going to make more :)

 ILS: Marine

:)

4 comments:

  1. słoń jest przekochany, jestem przekonana, że wywoła ogromniasty uśmiech na twarzy małego człowieka, który go dostanie :)

    ReplyDelete
  2. Obie prace - cudne!! A ten słoń, szczególnie na zdjęciu "od tyłu" wymiata :)))

    ReplyDelete
  3. Just wanted to let you know that you have totally inspired me to make an elephant for this cause! I linked it to Art-Piaskownicy! Thank you!

    ReplyDelete