mini album - ILS

Hej dziewczyny :) Jak Wam minął weekend? Mnie powoli kończy się urlop - z rozrzewnieniem wspominam, jak tydzień temu żegnaliśmy się z morzem.. Z mojego mieszkania słychać nocą (tak jak teraz) odgłos przejeżdżającego pociągu i jego smętne zawodzenie.. zawsze kiedy to słyszę mam ochotę skoczyć przez okno i gonić go aż dopadnę :)
Póki co wykorzystuję wolne dni na cieszenie się nowymi kolekcjami ILS - są cudowne :) Na razie mam na warsztacie kolekcję letnią - Summer Dreamer i uważam, że jest idealna w połączeniu z naszymi zdjęciami z nad morza. Zresztą, już niedługo będę Wam mogła co nieco pokazać :)
A teraz mam dla Was mini album, który zrobiłam wg wakacyjnych kolorów, jakie pojawiły się na blogu I {lowe} SCRAP. Wybrałam zestaw niebiesko-biało-kremowy i zdjęcia Zosi, które już kiedyś pokazywałam na blogu.

Hello girls :) How was your weekend? Mine was great, but unfortunately my vacation are almost over. It's been a week since we finished our summer at the seaside.. I can hear now the train going through the fields, and it makes me feel really nostalgic and kind of sad..
But, at least I try to take the opportunity and scrap a lot! A LOT! :) I'm cutting now the latest ILS collecion - Summer Dreamer - and I swear - it is awesome! I'll show you some of my work soon :) 
Now, I've got a mini album which I made for I {lowe} SCRAP challange - summer colors: blue-white-creme.


A dziś na blogu Art-Piaskownicowym liftowałyśmy cudną kartkę Janny, zobaczcie i poliftujcie z nami - jest naprawdę super!

Today's challange on Art-Piaskownica is really great! We are making a card based on Janna's card - come and have fun with us!


Miłego wieczoru! :)
Have a good night! :)

6 comments:

 1. magda !!!!! album przeboski, piekny jest , napatrzec sie nie moglam :)

  ReplyDelete
 2. Beautiful little album. The colors are very soft. BRAVO

  ReplyDelete
 3. Album jest piękny, już wcześniej zauroczyły mnie zdjęcia małej modelki ale w takiej oprawie wyglądają cudnie:)

  ReplyDelete
 4. Wcześniej bardzo podobały mi się zdjęcia młodej modelki, a teraz jeszcze znalazły swoją cudną oprawę. Miodzio!

  ReplyDelete
 5. jest genialny!!taki delikatny:)

  ReplyDelete