albums for kids

Hej! Miałam dylemat, co wam tu dziś zaprezentować - sesję fotograficzną z końmi (jeszcze ze stycznia!!!) czy coś scrapowego.. A ponieważ ostatnio więcej tu było zdjęć, niż moich papierowych tworków, to pokażę wam trzy mini albumy. Bardzo się cieszę, że moje prace poszły w świat i że coraz więcej osób pisze do mnie cudnie miłe maile o tym, jak bardzo im się podobają. Wiem, mega autoreklamę sobie tu robię - ahahaha musicie wybaczyć :) Jestem jednak winna oficjalne podziękowania wszystkim tym, którzy te słowa do mnie ślą!

Hello! I didn't know what should I show you today - a photo session with horses (which I took over a month ago!!!) or rather something made with paper.. But, my last posts were mostly about my photos. That's why I want to show you three albums for kids. Lately, I had so many lovely e-mails from people who love my work! And it was so great to hear that! :) I want to say an official 'thank you' to them!

album dla Mai
album for Maja


album dla Aarona
album for Aaron


album dla Chloe
album for Chloe

:)

11 comments:

 1. Wszystkie trzy są okrutnie urocze:)
  Pozdrawiam
  Anet

  ReplyDelete
 2. cudneeeee!!! każy ma swój niepowtarzalny urok !!!

  ReplyDelete
 3. These are all very very pretty! My favourite is the middle one. You have a great eye for shape and colour :).

  ReplyDelete
 4. na telefonie już je dzisiaj oglądałam, a teraz przyszłam jeszcze popatrzeć na nie w większym rozmiarze :) i podobają mi się jeszcze bardziej niż wcześniej! super :D

  ReplyDelete
 5. Cudowne są te albumiki :) Nawet nie umiem wybrac który naj :*

  ReplyDelete