wiosenny gość

Mamy mysza. Albo myszkę. Jeszcze nie wiemy, bo skutecznie ukrywa się przed nami w czeluściach naszego małego stryszku. Jej jedynym jak na razie przewinieniem jest zjedzenie połowy mojej krówki żywieckiej, którą miałam w pudełku na stoliku, a na jej korzyść przemawia to, że na razie nie spodobały jej się moje papiery. Ze stryszku wychodzi, kiedy nas nie ma, sobie tylko wiadomymi sposobami.. Pułapki omija szerokim łukiem, choć z jednej udało jej się wydłubać ser, bez przytrzaśnięcia sobie karku. Ot, wiosna w centrum Krakowa :D A wam jak się zaczęła? :D
Na blogu I {lowe} SCRAP dzisiaj bardzo bardzo wiosennie, zobaczcie koniecznie jak wiosna wygląda na w otoczeniu nowych papierów ILS 'la maison rose'!


A wczoraj - na blogu ScrapMap miałam przyjemność zaproponować moją pierwszą w życiu mapkę! :) Pobawicie się z nami?Jeszcze mam dwa zdjęcia z naszego wyzwania fotograficznego u Uli. Wczorajszy dzień miał pokazać nas przy kreatywnej pracy :) A więc pędzle w dłoń, kartki na stół, nożyczki, papiery i farbki też - lubię moje piątkowe kreatywne wieczory! ;)


A dziś - cytat. Ulubione słowa, ulubionej Audrey, pasujące do mnie jak ulał :) A kwiaty od M. dostałam, żeby mi kwitły dłużej niż tydzień - sprytnie!Tyle na dziś, jutro ostatni dzień wyzwania a więc ostatnie zdjęcie. Lecę w miasto kwiatków szukać!!

8 comments:

 1. aleś zaszalała dziewojo!!!!! Uwielbiam CIę w pastelkach!

  ReplyDelete
 2. a ja Cię we wszystkim uwielbiam, pierwszy scrap jest obłędny!!

  ReplyDelete
 3. Te scrapy są niesamowite! Zwłaszcza pierwszy, zachwyca!
  Cytat love <3

  ReplyDelete
 4. Fantastyczne te scrapy, ogląda się je z niezwykłą przyjemnością :) I cytat boski!

  ReplyDelete
 5. Oh' maj gad!! Te dwa pierwsze sa poprostu przeboskie! Jakie kolory, jakie pastelki, jakie kontrasty. No zakochałam się. I te chlapania wszędobylskie tak dobrze opanowane a zarazem tak swobodne. Piknie!

  ReplyDelete