everyday today - layout

Hej, dziś wtorek :) Cieszycie się, że listopad się kończy? Ja bardzo! Nie mogę się doczekać grudnia, bo wiem, że będzie cudowny. I nie mogę się doczekać kolejnego, nowego roku - czuję po kościach, że zmierza ku mnie coś fajnego :) w większości dzięki kilku kochanym osóbkom, które miałam szczęście poznać w tym roku (dzięki scrapowaniu!!). Kurcze, nie wierzyłam, jak mi Mira napisała w sobotę, co wrzuciła na bloga :D Wariatka kochana, zobaczcie tylko --> klik. Czy ona nie jest cudna? :* 
(pamiętaj, że Kraków Cię lubi i chce Cię częściej widzieć :D)
Dobra, a teraz pokazujemy :) Dziś się wywewnętrzniam (słownik twierdzi, że nie ma takiego wyrazu, ja twierdzę, że może być :D) na blogu Chic Tags (po raz pierwszy!). Przygotowałam na tą okazję layout o tym, jak to fajnie kiedy codzienność jest fajna :) macie na to jakiś przepis? Pamiętajcie, że drobiazgi decydują o tym, jak patrzymy na miniony dzień.. 
A na Piaskownicy dziś kolejna edycja projektu 12/12. Inspiracja tutaj :)

Hello Tuesday :) Are you happy for the end of November? Are ready to put the Tree up and decorate your home? I can't wait to start my DD, to decorate the house.. I believe that this month and this new year will be simply awesome.. :) I know it because of all those amazing people I've met this year, through scrapbooking. Like Mira, who is the best girl I've ever met :D look, what she did - she made a layout about.. me!! Cute, isn't it? :)
Today, is my day on Chic Tags blog! I was so excited when I got my package from Veronica! So many lovely, little tags :))
And, on Art-Piaskownica we have a new challenge: take a look on the blog!Dobrego dnia!
Have a good day!

13 comments: