Fly away - layout

Witajcie kochani! :) Jako, że temat pogody to od kilku dni temat tabu, nie powiem nic o tym, że za oknem zamiast słońca, motyli i pierwiosnków leżą połacie brudnego śniegu a z nieba spada obrzydliwa mieszanka lodowatej brei. Na szczęście można zasłonić okna i wymarzyć sobie całą tę wiosnę na papierze ;) To mój layout zrobiony na tydzień inspiracji dla Crate Paper. Zerknijcie na bloga i zobaczcie inne, piękne prace naszego zespołu!

Hello my dear :) As long as we have tons of dirty snow outside, there is no reason to talk about the weather because it doesn't change anything :) Fortunately, we can dream about warm days and make it happen on our paper sheet ;) here is my layout, which I made for Creative Weekly on Crate Paper blog. Take a look on the blog and admire all of those beautiful inspirations!

Na blogu scrapki.pl trwa konkurs wiosenny i możecie tam znaleźć sporo wiosennych inspiracji:) Na moim biurku za to kwitną cudne szafirki, które znalazłam w jednym z supermarketów. Bałam się bardzo, że - jak to faszerowane nie wiadomo czym kwiaty z półek w środku galerii handlowej - zakwitną w przerażającym tempie, a potem równie szybko umrą. Jakie było moje zdziwienie, kiedy po tygodniu szafirki jedynie nieznacznie urosły! I tak powolutku, dzień po dniu, podlewałam je skromnie, dbałam o światło, aż w końcu zakwitły! I kwitną sobie spokojnie do dziś. Doszłam do wniosku, że nie ma się co przejmować zimą, bo wiosna i tak nadejdzie - małymi kroczkami ale jednak :) Udanego weekendu!

:)

6 comments:

 1. ładny, delikatny scrap i fajny muzyczny motylek :)
  a na wiosnę po prostu trzeba cierpliwie poczekać ;)

  ReplyDelete
 2. piękny layout, delikatny i zwiewny jak te motylki :)

  ReplyDelete
 3. przepiękny :) taki delikatny :)

  ReplyDelete
 4. ohh, się rozmarzyłam :)) piękny LOs. Nareszcie też nie zazdroszczę szafirków bo udało mi się je dorwać w sklepie, po 3 latach czajenia się na nie :D

  ReplyDelete