PROJECT LIFE WEEK #16

Hi! Thanks for the amazing traffic on my blog yesterday! I'm glad you liked my photos from Spain. I will return to them in my PL album in a week or two ;) Now, I have some belated pages to show. Lets start today with a spread with week #16. It was a week when we celebrated Easter - few perfects days with my family, just sitting around the table, eating, enjoying our time together.

Hej! Dzięki za mnóstwo odwiedzin wczoraj na blogu! Cieszę się, że spodobały się wam zdjęcia z Hiszpanii. Na pewno do nich wrócę w moim albumie PL za tydzień lub dwa :) A teraz mam wam do pokazania zaległe strony. Zacznijmy od tygodnia 16, w którym świętowaliśmy Wielkanoc - kilka idealnych dni z rodzinką, spędzonych na cieszeniu się tym wspólnym, pięknym czasem :)


Page A/strona A:


Page B/strona B:


Those pages are a mix of May Gossamer Blue kits and WRM Keepers two card sets - Farmer's Market and Inked Rose. Those are new in my stash and I totally love them! You will see them on my pockets not once ;) Links to the products below.

Te strony to mix majowych kitów Gossamer Blue oraz kart WRM Keepers  - Farmer's Market i Inked Rose prosto od Scrap&Art. Mam je od niedawna i nie mogę się nimi nacieszyć - są takie śliczne! Na pewno zobaczycie je u mnie jeszcze nie raz :) Linki do produktów których użyłam znajdziecie poniżej. jak zwykle bazuję na najlepszych produktach WRMK od Scrap&Art! Nawet nie wiecie jak się cieszę wiedząc, że są one dostępne od ręki w Polsce - a nie tylko na specjalne zamówienie ;)
 
 


3 comments:

  1. Fantastic pages! I love them ♥


    xo Maria | marygoesround.de

    ReplyDelete
  2. Cudo! Zawsze mnie fascynuje jak wiele można przekazać w takich na pozór prostych i "czystych" layoutach ;)

    ReplyDelete