PROJECT LIFE WEEK #17

Hello, how are you today? I'm here to share week 17 (yes, I've made a mistake on the start card). Actually I decided to make it all about our weekend in Warsaw.. It has been very active two days and I took lots of photos :)

Witajcie, jak tam się macie dzisiaj? Chciałabym Wam dziś pokazać mój tydzień 17 w albumie (no i wkradł mi się błąd w tytułowej karcie). I w tym tygodniu zdecydowała się na zdjęcia z samego weekendu, spędzonego w Warszawie. Zrobiliśmy tam tak dużo fajnych zdjęć, że żal było z wielu rezygnować ;)


First I printed few 4x6' photos and I wanted to use this bigger size in different pocket design.. But then I thought: oh well, it's not me. I don't like big photos in my album. Luckily I have this awesome 3x4' puncher from WRM Keepers and I cuted 2 photos into smaller and changed a lot my page design.

Wprawdzie najpierw wydrukowałam większość zdjęć w dużym rozmiarze 10x15cm i chciałam ich użyć w trochę innej kombinacji.. A potem popatrzyłam na to co mi wychodziło i pomyślałam: ech, to nie to, przecież ja nie lubię takich dużych zdjęć. Na szczęście mam zawsze w zanadrzu ten fajny dziurkacz z WRM Keepers (od Scrap&Art), którym wycięłam dwa zdjęcia i zmieniłam zdecydowanie cały wygląd strony ;)Side A/strona A:


Side B/strona B:


Some details/kilka detali:


 

   


3 comments:

 1. These pages are so lovely ♥
  The light colors are great!

  Maria | marygoesround.de

  ReplyDelete
 2. Can you tell me which stencil you used for the week card?
  It's really beautiful <3

  Kind regards Anne
  Lichtzirkus Photographie

  ReplyDelete
  Replies
  1. it's Heidi Swapp sticker (brilliant) and Amy Tangerine alpha! :)

   Delete