celebrate everyday - mini album

Cześć! No i stało się - mamy wiosnę! Za oknem piękne słońce, zieleni się trawa a ja uciekam sprzed komputera kiedy tylko mogę - dlatego nie było mnie tu dość długo, wybaczcie :) Chciałabym wam dziś pokazać mały album - może część z was widziała go już na blogu Crate Paper ;) Tam znajdziecie również tutorial, ale ponieważ jest dość podobny do tego (który już się tu kiedyś pojawił) nie będę go powtarzać :) Za to chciałabym pokazać Wam album, który jest dla mnie bardzo ważny :) Dlaczego? Bo jest o tym, co kocham w moim codziennym, zwykłym życiu..

Hello! Here we go - spring is here! The sun is shinig, the grass is growing and I run away from my computer as often as I can - that's why it's been so quiet here last days :) But today, I'd love to share with you my latest mini album which I made for Crate Paper DT.  Some of you may saw it on CP blog, where I post a tutorial too. It's quite similar to one I made last december so I don't want to recure. If you want to know how I made it - please, visit Crate Paper blog! Anyway, I'd like to share this album because it's important to me - it tells about my everyday life and things I love..


Mam nadzieję, że się podoba :) Ja uwielbiam takie mini albumy, które nigdy nie leżą zbyt daleko, by nie można ich było co jakiś czas otworzyć i pouśmiechać się na sam widok :) A wy, lubicie swoją codzienność? :)

I hope you like it :) Personally, I love mini albums, they are always close enought to grab it and page through and.. smile ;) Waht about you? Do you ilke your everyday? :)

18 comments:

 1. kapitalny album :) lubię takie o celebracji codzienności ;)

  ReplyDelete
 2. O taaak! Zdecydowanie uwielbiam!

  ReplyDelete
 3. Świetny! Menżczyzna jak nie ten sam w takim ujęciu. a Ja uwielbiam patrzec jak mi mufiny rosną w piekarniku i chlebek i już od 2 tygodni zbieram sie z zamiarem zmontowania takiego LO :)
  LOVE inpiracjo!

  ReplyDelete
  Replies
  1. ahaha lowe too :* dzięki Miraczku, się widzimy niedługo :D :*

   Delete
 4. that album is awesome! i love every piece of it, great Job!!!
  xo Felicitas

  ReplyDelete
  Replies
  1. thanks Felicitas! I'm really happy you like it!

   Delete
 5. Hello Magda!
  I'm Laura from Barcelona, I have written in my blog about you to share with my followers your art, I love all your stuff, I hope you like it!

  http://blogdecoses.blogspot.com.es/2013/04/seccio-nova-coses-de-gent-amb-art.html

  ReplyDelete
  Replies
  1. Laura, thank you so much! :) this is so sweet of you, thank you! ;)

   Delete
 6. całkiem rozmiękłam! rewelacyjny!

  ReplyDelete
  Replies
  1. dzięki Aga :D cieszę się, że Ci się podoba!

   Delete
 7. I love minis, too and this one is especially lovely!

  best wishes,
  moni (penny lane)

  ReplyDelete
 8. Uwielbiam takie mini albumy, pełne kolorkow i pozytywności opowiadające o szczęściu :) Jesteś w tym mistrzynią!

  ReplyDelete