WEEK IN PHOTOS #14

Hey! How was your week? Are you ready to start a new one? ;) I'm not, lol. As always. I try to be active as much as I can - I make trips to the forest with my sis, I run and what I love most about spring is the fresh vegetables I can eat - all day long. I loooved my weekend - all spent together with my one and only ♥ We had a nice walk today, to a flea market, then we had some hot chocolate for dinner and finally an evening walk in our neighbourhood. Sunday - please stay forever! ;)

Hey!! Jak tam wasz tydzień? Gotowi na nowy? Ja nie, lol. Jak zwykle :D Staram się być tak aktywna jak tylko mogę ostatnio, dosyć często robimy z moją sis wypady za miasto, oczywiście biegam co rano (dawno się tak dobrze nie czułam!!), no a to co uwielbiam na wiosnę najbardziej to świeże warzywa - mogę jeść na okrągło (zwłaszcza rzodkiewki)! A weekend był po prostu fantastyczny :) połaziliśmy dziś po targu staroci na Hali Targowej, wypiliśmy czekoladę w Mleczarni - akurat w porze obiadowej :P a wieczorem zrobiliśmy sobie rundkę po naszej okolicy - uuuwielbiam! Chciałabym, żeby niedziela trwała wiecznie :D

2 comments:

 1. Hey, moglabys zdradzic tajemncie na jakich sprzetach dzialasz? :)) szczegolnie zastanawiam sie nad obiektywami <3 uwielbiam Twoje zdjecia :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. żadna filozofia ani tajemnica :) wszystkie zdjęcia tutaj (oprócz rzodkiewek) zostały zrobione zwykłą 50-tką 1,8 Canona :)
   więcej o moim sprzęcie pisałam tutaj:
   http://magdamizera.blogspot.com/2013/12/christmas-lights-bokeh-tutorial.html

   pozdr!
   M.

   Delete