LAYOUT ON CANVAS

Hello! I've spent a great evening yesterday, joining Encza (you should definitely check out her blog!) in her online workshop. It was something 'big' for me, because for the first time I've decided to take out my paints, water and canvas and not only look at them, but actually play with them.. ;) Take a look what I've made!

Hej! Wczorajszy wieczór spędziłam (jak pewnie większość polskich scraperek:D) na warsztatach online z Anią - Enczą. Początkowo miałam sobie po prostu słuchać jej pięknego głosu i robić 'swoje', ale po pół godzinie postanowiłam nagle wyciągnąć kawałek płótna, które dostałam od drugiej Ani ;), farby i wodę. Po raz pierwszy zamiast gapić się na nie i myśleć jakie mają piękne kolory, po prostu wzięłam pędzel i zaczęłam się nimi bawić ;) I chciałabym tutaj teraz Ani podziękować, bo w końcu spędziłam fajny, aktywny i naprawdę relaksujący wieczór!


Jeśli i wy zrobiłyście wczoraj ramkę razem z Anią koniecznie przynieście je w sobotę na zlot na stoisko Scrap&Art - dla wszystkich uczestniczących Aga przygotowała konkurs z piękną nagrodą!         


13 comments:

 1. OMG, this is beautiful. I like the soft colors and the layering. Great!

  ReplyDelete
 2. Pięknie wyszło... Widzisz, trzeba było wziąć większy kawałek płótna :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. coś Ty, teraz sama polecę do sklepu ;) dziękuję! :)

   Delete
 3. pięknie, delikatnie i warstwowo..jak u Enczy ;))

  ReplyDelete
 4. I love your style, and the pictures are great with that light, I do not get the photos from that very clear light.

  ReplyDelete
 5. OMG!! I can see gelatos and modeling paste, isn't it? I can't believe it!!!! Great job!!

  ReplyDelete
 6. Ale cudo, ciężko oczy oderwać!

  ReplyDelete
 7. I am not a scrapbooker, but I come to your blog for its beauty. This post is a glorious example of why I keep returning. Thank you for sharing your talents.

  ReplyDelete