PROJECT LIFE CARDS ORGANIZER

Hello my friends! I'm really excited to show my last amazing gift I recived from my friend Ania. She wrote me one day and we've talked a lot about PL cards oragnizers. We searched the web for an inspiration and at the same time found a great handmade ogranizer! After few days Ania wrote me back that her wonderful husband made it and my cards holder is ready!!! I was so happy when I saw it live - it's really amazing!

Hejo! Wow, dzisiaj jestem naprawdę podekscytowana tym, czym chcę się z Wami podzielić. Nie tak dawno podczas jednej z facebookowych pogaduch Ania zapytała mnie czy myślałam kiedyś o drewnianym organizerze na karty do Project Life. Czy myślałam - no ba!! Od razu zaczęłyśmy przeczesywać internet w poszukiwaniu inspiracji i w tym samym momencie wpadłyśmy obie na ten sam, ręcznie zrobiony organizer. Po kilku dniach Ania napisała znów, że jej cudowny mąż go zrobił i mój organizer jest już gotowy!!! Byłam w siódmym niebie kiedy go zobaczyłam - jest fantastyczny!


I painted it white (obviously) and placed it on my desktopt. I don't own enough cards to fill each section (and I don't plan doing it lol) but it's a great way to storage my favourite 6x6 paper pads, mists and some small tools. There is even a place for my photos I use for layouts and minis!

Pomalowałam go w domu na biało (jakżeby inaczej) i ustawiłam na biurku. Nie posiadam wystarczającej ilości kart, żeby go zapełnić po brzegi (i nie zamierzam raczej nigdy:D), jest za to świetny do przechowywania nie tylko kart! Na górnej półce ułożyłam moje ulubione pady papierów, kilka mistów, których używam codziennie i jakieś drobne rzeczy, które zawsze powinny być pod ręką. Znalazłam nawet miejsce na zdjęcia, których używam do scrapowania!


My organizer is quite big - 21x11". It has 12 sections for 3x4" cards and 3 sections for 4x6" cards.

Mój organizer jest dość spory - ma ok. 53cm x 27cm. Posiada 12 części na kart 3x4" i 3 części o długości ok. 15cm.
I just love the way my cards pop out now! They are so beautiful outisde the box and it's so much easier to use them during Project Life spread making. I am so happy to have it! :)

Nie mogę się napatrzyć na to, jak pięknie karty wyglądają w swoich przegródkach! Są nawet śliczniejsze poza pudełkiem no i jest ich tak łatwo używać podczas scrapowania :) Jestem prze-szczęśliwa mając to cudo na swoim biurku! :)
12 comments:

 1. it's seems to be very useful and comfortable) very good idea and i'll try to make something like that) thanks for very interesting decision)

  ReplyDelete
 2. Pięknie się prezentuje na Twoim biurku <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. jesteś moim dobrym duszkiem :D nie wiem jak mam Wam jeszcze za to dziękować :*

   Delete
 3. ale cudo! też by mi się przydał, muszę znaleźć kogoś kto mi taki zrobi bo sama to niestety dwie lewe rączki mam do takich spraw ;)

  ReplyDelete
 4. o matulu!!! <3 specjalnie chyba bym karty kupiła do takiego pięknego organizera! :D (bo niewiele ich u mnie ;) )

  ReplyDelete
  Replies
  1. hahah ja też mam niewiele (porównując do zagranicznych scraperek :D) ale nie zamierzam zapełniać go po brzegi ;)
   super, że się podoba!

   Delete
 5. Jest boski! Jejku,zebym ja tylko miała miejsce na trzymanie czegoś takiego na biurku :D

  ReplyDelete