mapka na Diabelskim

Chciałabym was zaprosić na kolejne Młynowe wyzwanie. Tym razem pracowałyśmy nad mapką Noomiy - bardzo przyjemną. Zapraszam na bloga, gdzie możecie zobaczyć jak ona wygląda i jak my ją zinterpretowałyśmy!
A teraz na rozgrzewkę mój scrap, jak to Noomiy ujęła 'wspomnieniowy'. Lato 2007 chyba już zawsze będzie mi się kojarzyło z błękitem Charles River, spokojem i mewami nad Boston Harbor i.. skittles'ami, które z koleżanką namiętnie pochłaniałyśmy siedząc nad oceanem i wypatrując Europy po drugiej stronie ;) Achh, Boston..

A teraz kolejny scrap na grę w kolory na Art-Piaskownicy. Mój daltonizm się ujawnia w coraz gorszej postaci, bo kolor szary zinterpretowałam jako jasno-niebieski i takie chlapanie zrobiłam.. mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone :D


Miłość do białego tła, jak widzicie nie gaśnie :)
Mam jeszcze do pokazania dwa notesy, jakie mi ostatnio wyszły spod noża. Jeden kolorowy z papierów 7dots Studio 'Elise Rebel':..a drugi z nowego 'Wonderland'. Przyszły mi parę dni temu w paczuszce od Tusi, w nagrodę za świąteczne wyzwanie i uwierzcie.. są fantastyczne! Jedynym problemem w papierach Finn jest to, że naprawdę, naprawdę strasznie ciężko je ciąć.. Najchętniej to bym powiesiła wszystkie na ścianie, żeby na nie patrzeć co chwilę :) Ale wczoraj się przemogłam i pocięłam jeden (!) :DPisząc tego posta, siedzę sobie wygodnie na kanapie, a mój kochany gupek chodzi koło mnie i robi mi zdjęcia. Potrafi mnie tak zirytować, że zaczynam się w końcu śmiać.. :) Faceci to jednak dziwne stworzenia :D Pozdrawiam cieplutko z wygodnej kanapy wszystkie tu zaglądające osóbki, a szczególnie te, które zostawiają po sobie ślad :)

7 comments:

 1. O raju! Ile natworzyłaś! jakie tempo! I moja miłość do Twoich chlapnięć nie gaśnie:)Scrapy są fantastyczne! A notesy? mrr:)

  ReplyDelete
 2. zaglądam i podziwiam!! Ten pierwszy scrap.. o.O miazga totalna! no i wonderlandowy notes.. jejciuu!

  ReplyDelete
 3. ajj cieszę się dziewczyny, że wam się podoba :))) wasze słowa dużo dają!

  ReplyDelete
 4. wszystko boskie, ale skittlesowy najlepszy. ach, Boston! :D

  ReplyDelete
 5. Scrap bostonowy ekstra1 Bardzo mi się podoba :*
  :D

  ReplyDelete