diabelsko

Hej, hej!
Chciałam się dzisiaj z Wami podzielić pewną fantastyczną wiadomością, która zaelektryzowała mnie w sobotnie przedpołudnie - zostałam zaproszona do DT Diabelskiego Młyna!!! Uwierzcie - skakałam pod sufit przez godzinę, jak się dowiedziałam :) Chciałam teraz jeszcze raz bardzo podziękować dziewczynom za danie mi szansy i cudowne powitanie w szeregach :D
A na blogu DM dziś macie okazję zobaczyć wyzwanie prowadzone przez ABily, na które przygotowałam moją pierwszą pracę:Dzielę się też dzisiaj jednym z ostatnich layoutów, który można by opisać jednym z moich ulubionych cytatów Tuwima - 'egoista to człowiek, który więcej myśli o sobie niż o mnie' :DNiech sobie każdy będzie egoistą, byle nie za dużym :)
Ostatnio sporo uwagi poświęcam też mojemu art journalowi, na którym wyżywam się i ćwiczę mediowanie, co mi się podoba coraz bardziej i bardziej. Miałabym do pokazania 3 str ale będzie tylko 1, bo tylko tą zrobiłam przy lepszym świetle, reszta - w weekend obfocona zostanie i pokazana :)Uściski ślę :))

5 comments:

  1. Cześć! Przybywam z bloga scrapek i bardzo się cieszę, że Cię poznałam. Od dziś bardzo lubię Twoje layouty i na pewno będę śledzić :)

    ReplyDelete
  2. Gratulejszyn! Wyżywaj się ile wlezie :D (na papierze :P )

    ReplyDelete
  3. Gratuluję! Piękne prace tworzysz:-)

    ReplyDelete