hello weekend!

Cześć dziewczyny!
No i mamy piątek :) Nareszcie! To był dla mnie dosyć mocno wyczerpujący kraftowo tydzień.. W niedzielę ze strachem popatrzyłam w kalendarz i okazało się, że sporo deadline'ów zebrało się akurat na ten tydzień :) A jeszcze sporo przede mną. Udało mi się jednak wczoraj, późnym wieczorem zrobić coś dla siebie - tak bez spinania się, że termin, że czas nagli.. Zrobiłam sobie scrapa ze zdjęciem przepięknej niespodzianki, którą dostałam od mojej kochanej Humy (taaaaaakiej kochanej!). Właściwie to pierwsza część niespodzianki, drugą też wam pokażę, bo Huma jest chyba zbyt skromna, by się chwalić :P A naprawdę jest czym!!!

Hello girls!
It's friday, finally :) It was a really tiring and busy week.. Last Sunday I looked at my calendar and realized that I have some deadlines this week coming round :) And still have some to do. Happily, I made somethink for myselft too :) without any deadlines and time pushing. I made a layout with a photos of lovely surprise from my beloved Huma! Actually, it was first part of the surpirse, wanna see it all? :) she made my day!!!A to właśnie layout, zrobiomy na wyzwanie Lily Bee Design:

And here is the layout, made for Lily Bee Design chellenge (scrap about yourself):Na Art-Piaskownicy dziś rękoczyny! Gorąco was zachęcam, żebyście zerknęły na bloga i zobaczyły jaki cudny tutorial przygotowała Marysza! A co robiłyśmy? Zobaczcie:

New chellenge on Art-Piaskownica! I really recommend you to click over there and see wonderfull DIY tutorial made by Marysza!


Udało mi się w pośpiechu zrobić dwie kartki dla maluchów:

I made two card for little babies:


A na koniec będę się chwalić :) Zostałam zaproszona do udziału w DT Chic Tags! :)))
Oczywiście - bardzo się cieszę!

And for the end - I'd like to share with you something :) I was invited to join DT Chic Tags! :)))
I'm so so so happy!


Już jutro Crafshow! Kogo z was zobaczę? :)

Have a good day, my dear :)

11 comments:

 1. Jaaaaacie super, ze Cię poznam :D skrap z tymi maleństwami kolorowymi jest boski, weź please jakieś prace na żywca do pomacania oko? a łapacz snów ideał!

  ReplyDelete
  Replies
  1. jeee, tylko do mnie to trzeba podchodzić i się nie gniewać jak nie rozpoznam :D cieszę się jak głupek na jutro!!! i dziękuję :*

   Delete
 2. woooow, ile prac. teraz chyba sapiesz i ocierasz pot z czoła! gratuluję nowego DT. jaki genialny zestaw osobowy się tam zebrał :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. nie ocieram, robię dalej ahahah :) nooo, aż mi dziwnie tam też być :D dzięki! :*

   Delete
 3. Gorgeous, gorgeous work!!! My eyes are so happy right now :D Congrats on the new DT, what a talented group of ladies it is!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. thank you Nathalie! this is sooo nice of you! :) :*

   Delete
 4. Twoje posty ZAWSZE są przeładowane inspiracjami... z każdej dziedziny!
  Huma jest dawcą aparacika czy twórcą "zawieszacza" (cudny!)
  no i oczywiście scrap jest przeee!
  Gratuluję nowego DT!

  ReplyDelete
 5. Szałowy scrapek!
  Gratulacje z powodu DT- w pełni popieram ich decyzję :o)

  ReplyDelete
 6. Matko, ale pots bogaty! No wienc (ahaha) Huma odwaliła kawał wspaniałej roboty, a Ty to pięknie ujęłaś w LOsie (nadal sie ogromnie cieszę, że mogłam je zmacać osobiście, ba nawet literkę dokleić, ahaha). Po drugie muchos muchos gratulacjas z okazji DTów przeróżnych :* Zdolniacha z Ciebie i tyle!

  ReplyDelete