layout & album

Hej!
Chciałam wam podziękować za taki cudny odzew po mojej publikacji prac dla Gossamer Blue - cudownie jest czytać takie komentarze, dziękuję dziewczyny!!! :) Bardzo się cieszę, że moje prace choć trochę was inspirują i cieszą oko :) Obiecuję, że w tym miesiącu też dam z siebie wszystko.


Dużo się dzieje ostatnio u mnie. A to za sprawą Kasi i Kingi, które wciągnęły mnie w organizację Craftshow w Krakowie. Dobra wiadomość dla wszystkich z okolic bliższych i dalszych :) Craftshow będzie - i to JAKI będzie! Zapraszamy na bloga, stronę na Facebooku i na nasze blogi - będziemy pisać co, jak i kiedy. Znamy już datę - 20 październik, oraz miejsce (dokładnie tam, gdzie w zeszłym roku) - klub Arka na terenie Uniwersytetu Rolniczego przy al. 29 Listopada. 

A dziś mam do pokazania scrapa, którego zrobiłam na dwa wyzwania piątkowe. Taki to leń mnie ogarnął, wybaczcie :D Kolory Art-Piaskownicowe oraz mapka na ScrapMap, zapraszam na oba blogi!

Hello!
First of all, I want to thank you for you lovely comments below my post with Gossamer Blue layouts. Girls, you made my day! I'm so glad that I can inpire you and you really like what I do. I promise to do my best this month too. Now, I have an important message to my polish friends about scarpbooking event coming very soon :)

And today I have a layout for my, made for two challenges: palying with color on Art-Piaskownica and a sketch challenge on ScrapMap, you are welcome to both blogs!
Bardzo się cieszę, że otrzymuję coraz więcej e-maili z zamówieniami albumów, z różnych okazji. Nie wszystkie tu pokazuję, bo czasem po prostu zabraknie mi czasu żeby zrobić ładne zdjęcia. Dziś jednak chciałabym pokazać wam album ślubny w komplecie z kartką. Cały w papierach ILS, a jakżeby :)

I'm so happy to hear the people like my work! I am often aked for albums for kids, newlyweds, parents..). This is what is all about: making pretty things FOR someone :) I want to share with you my last wedding album with a card. All made with ILS papers :)
Jutro znajdziecie tu nowy post, tym razem fotograficzny :) Będzie sesja z zeszłego weekendu oraz zdjęcia na wyzwanie 'a photo a day' - robię codziennie!

Visit me tomorrow for some photographs to see :) I'm going to show you last photo session and some photos from 'a photo a day' challenge, which I'm making every day!

3 comments:

 1. super! gratulacje co do zamówień albumowych, a scrapiszon cudny! :) czekam na zdjęcia, bo to co widziałam na fejsie z pierwszego dnia wprawia w wielką ochotę na JESZCZE!

  ReplyDelete
  Replies
  1. dzięki Kasia, scrapa się robiło jak marzenie z tymi kolorami :)
   a zdjęcia jutro, właśnie je sobie obrabiam pomalutku :)

   Delete
 2. Uwielbiam to jak wykorzystałaś te kolorki :)) A na Craftshow sie szykuje, tylko mam problem z dojazdem, bo jak użyję pkp, to bede mogłabyć w Krakowie de facto jakeś kilka godzin i bede musiala wracac.

  ReplyDelete