what's on my desk?

Hello!

It's Workspace Wednesday on Studio Calico today, and I'm sharing my scrap space with you as a guest designer in August. You can read all my descriptions on SC blog. Here I share with you all of the photos :)

And yes, you can call me a pedant :P6 comments:

 1. I love your space!! And I'm drooling over those cute little tins and boxes! I want to see more of your inspiration board!! :)

  ReplyDelete
 2. Ale idealnie zorganizowane! Sama teraz jestem na etapie odpowiedniego poukładania rzeczy w pokoju po remoncie i głównym problemem jest biurko właśnie-lubię jak jest na nim przestrzeń, ale jednocześnie rysując potrzebuję mieć wszystkie cienkopisy, pisaki, kredki, rapidografy i inne na wierzchu. Ciężko mi coś wymyślić, ale post mnie bardzo zainspirował, dzięki!
  (Ostatnio znalazłam świetny sposób na kolorowe pisadła- stojak na wina, a na nim wszystko posegregowanie kolorami. Genialne, no nie?)

  ReplyDelete
 3. Haha nawet moje korale się znalazłysię! haha czad!Muszę tam wreszcie osobiście zatuptać :P

  ReplyDelete
 4. ale cudnie!
  w najbliższych dniach będę wpadać tu kilka razy dziennie - reorganizuję swój kącik i muszę patrzeć na takie poukładane wnętrza ;)
  a wiesz czego Ci najbardziej zazdroszczę? tego pudełeczka z zapasem zdjęć - mi zawsze ich brakuje!

  ReplyDelete
 5. Metalowe pudełeczka są takie urocze! Szkoda, że nie widziałam takich u siebie w mieście :(
  I zazdroszczę takiego porządku. U mnie to zawsze artystyczny nieład, a nawet zdarza się, że można nazwać to burdelem :P

  ReplyDelete
 6. Mniam! Uwielbiam Twój kąt i fotografie :) Mi się wydaje że mam porządek na biurku, ale jak aptrzę na Twoje to widzę tylko balagan u siebie :P

  ReplyDelete