odkurzam!

Odkurzam aparat po zimie, wyciągam z torby, przecieram kurz.. zabieram na spacer :) Dziś do naszych rytualnych już spacerów w pola z Zosią, dołączyła Diana - mój nowy nabytek. Długo musiała czekać, aż zabiorę ją ze sobą - obie nie mogłyśmy doczekać się słonecznych dni! Dziś się udało, co przedstawiam na zdjęciach.
Tu Zoś, która próbuje rozkminić działanie analoga (nie widać zdjęć z tyłu!!) ahahahaha co oczywiście wzbudziło we mnie spore rozbawienie:

A tu reszta urywków przedwiosennych obrzeży Krakowa:
Dostałyście jakieś 'kwiotki'? :D Ja wróciłam do domu padnięta jak mysz, wchodzę i nic.To się obraziłam po cichu. A potem na antresolę zrezygnowana się wdrapuję a tu bukiet tulipanów :D Mam najlepszego mężczyznę :*

Kochane kobietki, wszystkiego najscrapowszego wam!!!

7 comments:

 1. hahhaha! odkurzaj!!! Świetne zdjęcia!

  ReplyDelete
 2. :*** a z tych Zośkowych to chyba album będzie :D

  ReplyDelete
 3. Aaaa, przecudna dziewczynka z aparatem! To ostatnie zdjęcie, z oczkami kontrolującymi kadr, jest absolutnie fantastyczne :)

  ReplyDelete
 4. haha boskie zdjęcia! Diana w tych małych rączkach to sama słodycz:):)i bazie!! Nie widziałam bazi od 4 lat i mnie tak rozczulają jak je widzę na zdjęciach..
  ja też dostałam ładne kwiatki, ale dramatycznie (czytaj po turecku, z ''przesytem'') przybrane, po obdarciu ich z warstw papierów,złotek i koronek są ok :D

  ReplyDelete
 5. super zdjęcia a Zosia przesłodka! Zazdroszczę Dianki:)

  ReplyDelete
 6. Piękne fotki a minki córeczki cudowne :)

  ReplyDelete