THE PLACES WE'LL GO - MINIALBUM

Hello! I have a fun, little book to share with you today. I can't get enough of my photos from Spain, so here it is - a mini album about our trip to Cambrils. I have enjoyed the beach and the sea so much! It was a great adventure!

Hej! Mam dzisiaj do pokazania mały albumik - ciągle nie mogę rozstać się z moimi zdjęciami z wyprawy do Hiszpanii w maju ;) Zrobiłam więc ostatnio dla siebie ten mini - cały o niedzielnej wyprawie do Cambrils - pięknego miasteczka nad samym morzem Śródziemnym. Palmy, gorący piasek i ciepłe morze - oto o czym jest ;) To była naprawdę cudna wycieczka!


The mini is really mini - approx. 4x4" (10x10cm). It's made with my favourite papers set - Daydreamer by Dear Lizzy. I also used wood veneers from Chic Tags, alpha from Glitz Design, stickers from Heidi Swapp and enamel dots from My Mind's Eye.

Ten albumik jest naprawdę mini - ma ok. 10x10cm. Jest ozdobiony w całości moimi ukochanymi papierami Daydreamer od Dear Lizzy. Użyłam tutaj też drewienek Chic Tags, alfabetu Glitz Design, naklejek Heidi Swapp i tych cudnych kolorowych kropek z My Mind's Eye.


Some close ups: / Parę zbliżeń:   

    

8 comments:

  1. What a beautiful mini album. The pictures are lovely too. Thank you for sharing this little treasure.

    ReplyDelete
  2. Witaj, od dawna podziwiam delikatność twojego albumu PL, zdjęć oraz kolorów . Całość wygląda naprawdę cudownie :)
    Ale proszę napisz mi jaką maszyną robisz tak proste przeszycia ? moja maszyna nie lubi szyć po papierze - dziubie nierówno, i nie mam na to pomysłu ???????? pliisssss

    ReplyDelete